nofollow

O nas

Lorin stawia na zadowolenie swoich klientów. Co roku w biurze projektowym firmy powstają nowe pomysły, a z nimi kolejne wzory. Od 1991 r. specjalizujemy się w produkcji kostiumów kąpielowych. Doświadczenie w połączeniu ze świeżymi pomysłami gwarantują Ci, że wybierając nas, wybierasz dobrą markę.

Na jakość naszych produktów składa się precyzja pracowników i tkaniny sprowadzane z Włoch, Hiszpanii i Francji. Różnorodność kolorów i fasonów sprawia, że każda z Was ma szansę dobrać model kostiumu Lorin do własnego stylu.
Morze, plaża, wakacje - to najprzyjemniejszy czas w roku. Chcemy sprawić byś w tych chwilach relaksu i odpoczynku poczuła się pięknie i elegancko - po prostu niepowtarzalnie!

Nasze stroje kąpielowe

W naszej ofercie, każda z klientek odnajdzie dla siebie odpowiedni fason i rozmiar. Modele strojów od wielu lat udoskonalamy tak, aby idealnie układały się na każdej sylwetce. Co roku nasze stroje można zakupić w wielu butikach i salonach w całej Polsce. Zapraszamy do sklepu firmowego przy ul. Legionów 3A w Andrychowie a także zachęcamy do zakupów online w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sklep.lorin.eu

Wiele działań; począwszy od śledzenia światowych trendów, nowoczesne wzornictwo, tkaniny najwyższej jakości, nowoczesna produkcja oraz badania opinii i satysfakcji klientów składa się na wysoką jakość naszej oferty.


Natasha Pavluchenko

Natasha Pavluchenko- projektantka mody, ilustratorka, designerka. Swoje projekty dedykuje kobietom ceniącym indywidualny styl, niebanalny krój oraz wysokogatunkowy materiał. W tym celu marka współpracuje ze światowej klas producentami tkanin oraz marka Swarovski. Projektantka wielokrotnie prezentowała swoje kolekcje podczas wydarzeń modowych w kraju i zagranicą( m. in.: w Portugalii, Rosji, Włoszech , Hiszpanii, Niemczech, Azerbejdżanie i na Cyprze), zdobywając szereg wyróżnień oraz wierne grono klientek. Natasha Pavluchenko jest też jedyną polską projektantką, która zaprezentowała swoją kolekcję na włoskiej Alta Romie, stając się członkinią prestiżowej modowej familii haute couture. Natasha Pavluchenko z niezwykłym wyczuciem podchodzi do potrzeb i gustu swoich klientów, czego dowodem jest szeroka oferta marki obejmująca szycie miarowe, linie basic, akcesoria, linie sportową oraz jeździecką, czego dopełnieniem jest kompleksowa usługa stylizacji.

Natasha Pavluchenko zaprojektowała dla marki Lorin 3 modele kostiumów kąpielowych, które zostały ozdobione kryształami Swarovskiego.